سروش     RSS     Admin
اسناد راکد
۱۴۰۱/۰۴/۱۸

شهرداری های خراسان شمالی در تکاپوی ساماندهی اسناد/ آغاز ساماندهی اسناد عادی شهرداری شیروان از ۲۱ تیر

جلسه کارگروه ساماندهی اسناد شهرداری های استان خراسان شمالی با حضور موفق مدیر کل دفتر مرکزی حراست و پدافند غیرعامل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری های کشور، رجائی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استاتداری خراسان شمالی، اکبر شیخ رئیس مرکز اسناد و کتابخانه ملی شرق کشور و برخی شهرداران شهرهای استان خراسان شمالی در شهرداری شیروان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری های کشور، در این جلسه مفاد تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان اسناد و کتابخانه ملی و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از سوی موفق و شیخ برای حاضران تشریح و بر لزوم گرد آوری و نگهداری تاریخچه اسناد شهرداری های کشور برای آیندگان و امکان استفاده پژوهشگران و دانشجویان تاکید شد.
 
موفق همچنین گفت: ساماندهی اسناد در شهرداری شیروان از سه شنبه21 تیرماه آغاز و همزمان در شهر های دیگر استان های خراسان رضوی و شمالی با اولویت شهر های با قدمت بیشتر نیز این کار صورت می گیرد.
 
وی اضافه کرد: ساماندهی اسناد در نیشابور نیز در هفته گذشته شروع شده و مراحل نهایی آن باقی مانده است و در سبزوار هم اسناد در حال تفکیک برای ساماندهی می باشد.
 
همچنین احمدی شهردار شیروان با تشریح اقدامات این شهرداری در حوزه اسناد، گفت: با توجه به ضرورت تحقق مفاد تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و سازمان اسناد و کتابخانه ملی، مبنی بر ساماندهی اسناد در شهرداری های کشور شامل اوراق، مراسلات، دفاتر، پرونده ها، نقشه ها، فیلمها و عکس ها توسط سازمان اسناد و کتابخانه ملی کشور؛ از سه شنبه 21 تیرماه عملیات ساماندهی اسناد در شهرداری شیروان با همکاری، تبادل و اشتراک منابع اطلاعاتی بین سازمان ملی اسناد و کتابخانه های منطقه شرق کشور و شهرداری شیروان آغاز می شود.
 
وی اضافه کرد: کتابچه تاریخ شهرداری‌های استان خراسان شمالی با محوریت شهرداری شیروان تدوین و در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.
 


تعداد بازدیدها : ۲۷۴
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77RNU-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184

 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران

نطرسنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟